Kullanım Sartları

“COUTH ENDÜSTRİYEL MARKALAMA SİSTEMLERİ, TÜRKİYE.” (bundan sonra “COUTH® TÜRKİYE” olarak anılacaktır) Madenler Mahallesi Kurukaya Sokak No:28 Ümraniye – İstanbul adresinde kayıtlı olan Alize Otomasyon ve Mühendislik Ltd. Şti. olup, www.couthturkiye.com.tr web sitesinin kullanıcılarını kişisel veri koruma politikası hakkında bilgilendirir, böylece kullanıcılar özgür ve gönüllü olarak bunu isteyip istemediklerini belirleyebilirler. COUTH® TÜRKİYE ile paylaşılan kişisel veriler aşağıda listelenen amaçlar için kullanılabilecektir.

Açık onay vermeniz durumunda, sağladığınız kişisel veriler, web sitemiz aracılığıyla talep edebileceğiniz bilgi taleplerinin ve her türlü hizmetin yönetilmesi amacıyla COUTH® TÜRKİYE’ye ait bir dosyaya dahil edilecektir. COUTH® TÜRKİYE’nin faaliyetleri, projeleri ve haberleri hakkında elektronik ve/veya telematik araçlar dahil olmak üzere iletişim izni verilmiş olacaktır.

Veri koruması
COUTH® TÜRKİYE, müşterilerimizin ve kullanıcılarımızın verilerinin korunmasını garanti eder. Kullanıcının COUTH® TÜRKİYE hizmetleri ve ürünleri hakkında bilgi talep etmesi veya bu web sitesinde bulunan formları göndererek veya burada sağlanan e-posta hesapları aracılığıyla şikayet veya olayları işlemek istemesi durumunda, COUTH® TÜRKİYE onay almak için gerekli olacak belirli kişisel verileri talep edebilir.  Bu tür veriler, 13 Aralık tarihli ve 15/1999 sayılı Organik Kanun çerçevesinde, kullanıcı tarafından izin verilen amaçlar için kullanılmak üzere mutlak gizlilik içinde ele alınacaktır.

Üçüncü taraflara aktarım
COUTH® TÜRKİYE, kişisel verilerinizi yalnızca mevcut gizlilik politikasının hüküm ve koşullarına uygunsa, ve kullanıcı aktarıma izin vermişse veya gerekliyse paylaşacaktır. 

Kullanıcı hakları
Kullanıcılar erişim, düzeltme, iptal ve itiraz haklarını yürürlükteki mevzuatın belirlediği şartlar çerçevesinde diledikleri zaman Madenler Mahallesi Kurukaya Sokak No:28 Ümraniye – İstanbul adresinden veya aşağıdaki e-posta adresinden COUTH® TÜRKİYE ile yazılı olarak iletişime geçerek kullanabilirler. Eposta adresi bilgi@couthturkiye.com.tr

BİR SORUNUZ MU VAR?

Türkiye Ofis

Madenler, Kurukaya Sk. No:28,
34776 Ümraniye/İstanbul

Bize yazın